rory420420
Well-Known Member
Round the way and around that way,its usually 50-60$ a gram..but usually 40%...think of it like this..if you were at arave and bought 20$ pills..well that's 40$..so a 10$ mark up from ur dealer on 2 pils worth of molly..eat a whole gram..put it to the test..I've done it with fire ass molly half gram at a time..this isn't fire were talking about..eat a gram...