I buy from a guy on my street, he grows NL , I find the older the dealer the better the goods, older people generally spend more time with their plants.
anyway, his stuff is the best around my city, $10/gram, 1 ounce is 250
he only sells the a few people for some extra cash, he has his personal stash + the stuff he sells
i buy 3 o's the start of every month for 600