Been charging the 4 people that buy from me about $230 an oz for the last 6 years. Prices really haven't went up. The people that buy from me live in a small town mostly and don't really have anywhere else to get it. The main guy who buys 60% of it resells all of it the $280 an oz or $80 a quarter... Should I raise prices a small fraction? Lets be serious prices are way up everywhere around you.